עמילות מכס  
     
 
מה חשוב לדעת על חוקי השילוח הבינלאומיים? איך ניתן להעביר משרדים ובתים ממדינה למדינה בצורה היעילה ביותר? מה היא החשיבות של חברת השילוח הבינלאומי לטובת העניין?
 
עמילות מכס היא ללא ספק אחד המכשולים העיקריים של אלה אשר לא בקיאים בכל ההליך של העברת הציוד או הסחורה ממדינה למדינה. כיום ישנם הרבה מאוד העברות ממדינות שונות לכל רחבי העולם. יותר ויותר עסקים וחברות מגלות יתרונות במקומות שונים על פני הגלובוס אם זה מסיבות כלכליות או מסיבות של נוחיות.
 
טיפול בנושא עמילות מכס וכמו כן הטיפול בכל נושא ניוד הציוד או הסחורות היא עניין למקצוענים בלבד. ניתן כאמור לבצע את התהליך בצורה יעילה ביותר אולם על מנת שזה אכן יקרה יש צורך בשיתוף פעולה נכון עם מביני עניין. חברת ש.י.ר תובלה תהיה לצד לקוחותיה בכל התהליך של העברה ממדינה למדינה ותסייע לרילוקיישן מהיר וללא עכבות.
 
בראש ובראשונה חשוב מאוד להכיר מקרוב ולעומק את כל הנושא הבירוקרטיה במדינות השונות. כל נושא עמילות מכס ושאר ענייני הניירת עשויים ללא ספק לעכב את שחרור הסחורה מהנמלים השונים. לאנשי המקצוע של ש.י.ר תובלה יש את הידע וכמו כן את הקשרים הענפים על מנת לזרז הליכים. כמו כן חברת ש.י.ר תובלה תסייע במציאת המסלול הבטוח ביותר בין אם הוא יבשתי, אווירי או ימי להעברת סחורות לחו"ל ואל המדינה.
 
שילוח סחורה לחוץ לארץ? איך בוחרים את חברת השילוח שלכם?
כאמור על מנת לקבל את השירות הטוב והיעיל ביותר יש כאמור לבחור את החברה בעלת המוניטין הרב יותר ואת הניסיון הנדרש. חברת ש.י.ר תובלה הוקמה בשנת 2011 ושירתה מאז הרבה מאוד לקוחות גדולים כמו חברות תאגידי ענק לצד לקוחות פרטיים. החברה הוקמה על ידי יעקב שרון הפועל בתחום זה כבר משנת 1968.
 
יצוא סחורה לחוץ לארץ? רק עם חברת השילוח הבין לאומי ש.י.ר תובלה!
בחברה זו ניתן יהיה לקבל ביטוח ימי איכותי ביותר וכמו כן מבחר שירותי משלוחים סחורה וציוד אישי וכאמור שירותים נוספים כמו: אריזת הציוד, אחסון במתקני אחסון מעולים, הובלת ציוד מכאני כבד וכולי. 
 
     
     

סגור